راهنمای پرداخت

انواع روشهای پرداخت

1-      از طریق درگاه اینترنتی

بهترین و ساده‌ترین روش پرداخت در آب فناور، پرداخت هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی سایت و بصورت آنلاین است.

پرداخت موفق مبلغ سفارش به صورت آنلاین، به منزله ثبت قطعی شدن سفارش بوده و نیازی به اطلاع آن به شرکت نیست. پس از این مرحله، سفارش شما بصورت خودکار، آماده و ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش مشتریان عزیز خواهد بود.

  • راهنمای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

کلیه مشتریان محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از طریق درگاه اینترنتی سایت آب فناور پرداخت کنند. در حال حاضر، امکان خرید با کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، رفاه، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین از این درگاه وجود دارد.

در هنگام پرداخت، اطلاعات زیر از شما خواسته میشود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود اطمینان حاصل خواهید نمود.

  • شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • کد  CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2-      واریز به حساب

کسانی که به هر دلیلی پرداخت از طریق درگاه آنلاین سایت آب فناور برایشان امکانپذیر نیست، می توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب و یا شماره کارت مشخص شده در این قسمت واریز نمایند.:

شماره کارت: 7403-1431-2913-5022    بنام سپیده طباطبائی صادقی

پرداخت به این روش، از طریق خودپرداز بانک یا پرداخت اینترنتی امکانپذیر می باشد.

نکته: پس از پرداخت با روش کارت به کارت، حتماً تصویر فیش واریزی و شماره سفارش را به شماره واتساپ 09218178954 ارسال نمائید.

 

whatsapp