شرایط و قوانین

مشتری گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت آب فناور به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آب فناور، استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آب فناور است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آب فناور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به شرکت آب فناور بوده و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران

با ثبت نام در آب فناور ،مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. پس از ورود به سایت نیز به عنوان کاربر آب فناور شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما خواهد بود. 

شایان ذکر است که هیچ کدام از اطلاعاتی که در اختیار آب فناور قرارمی گیرد در اختیار سازمان ها و افراد دیگر قرار نخواهد گرفت.

ارسال و حمل کالا

تأکید می شود که شرکت آب فناور هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی کالاهای ارسال شده به وسیله پست، تیپاکس و باربری را بر عهده نخواهد داشت.

whatsapp