درباره ما

با توجه اهمیت قابل توجه آب برای سلامتی و نیاز روزافزون مردم عزیز کشورمان به افزایش آگاهی در حوزه آب سالم و تصفیه شده و فوائد استفاده از آن، سایت آب فناور با هدف ایجاد یک پایگاه کاملاً تخصصی جهت ارائه مشاوره، خدمات و فروش محصولات حوزه‌های:

- تصفیه آب خانگی

- تصفیه آب نیمه صنعتی

- تصفیه آب صنعتی

- قطعات و فیلترهای مختلف سیستم های تصفیه آب

- تجهیزات استخر

- تجهیزات سونا

- تجهیزات جکوزی

به مشتریان، فعالیت خود را آغاز نمود.

آب فناور، اصول زیر را به عنوان پایه‌های اصلی و مزایای کسب و کار خود می‌داند:

- برخورداری از تخصص و تسلط بر دانش این حوزه

- ارائه مشاوره به مشتریان در زمان خرید جهت انتخاب درست و بهینه محصولات

- خدمات پس از فروش و سرویسهای دوره‌ای و منظم محصولات خریداری شده

- زمان تحویل کالا به مشتری در شهر تهران و یا تحویل به باربری برای مشتریان سایر شهرها و شهرستانها، حداکثر در "دو روز کاری" پس از پرداخت وجه سفارش مربوطه خواهد بود.

- به مشتریان عزیز اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی . ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود. 

- "حمل و نصب رایگان" ذکر شده برای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، تنها مربوط به داخل شهر تهران می‌باشد. ما به التفاوت هزینه ارسال و نصب برای مشتریان عزیز حومه تهران، با توجه به فاصله تا شهر در محل نصب از ایشان اخذ خواهد شد.

انواع روشهای پرداخت

1- از طریق درگاه اینترنتی

بهترین و ساده‌ترین روش پرداخت در آب فناور، پرداخت هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی سایت و بصورت آنلاین است.

پرداخت موفق مبلغ سفارش به صورت آنلاین، به منزله ثبت قطعی شدن سفارش بوده و نیازی به اطلاع آن به شرکت نیست. پس از این مرحله، سفارش شما بصورت خودکار، آماده و ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش مشتریان عزیز خواهد بود.

علاوه بر مزیت فوق، شما بصورت خودکار به عضویت بخش خبرنامه شرکت در آمده و ایمیل های حاوی مطالب مفید و معرفی محصولات جدید و ویژه شرکت را دریافت خواهید نمود.

  • راهنمای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

کلیه مشتریان محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از طریق درگاه اینترنتی سایت آب تدبیر پرداخت کنند. در حال حاضر، امکان خرید با کارت بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، رفاه، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین از این درگاه وجود دارد.

در هنگام پرداخت، اطلاعات زیر از شما خواسته میشود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود اطمینان حاصل خواهید نمود.

  • شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • کد  CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2- واریز کارت به کارت

کسانی که به هر دلیلی پرداخت از طریق درگاه آنلاین سایت آب فناور برایشان امکانپذیر نبوده و یا مشخصات و قیمت محصولات درخواستی را در قالب پیش فاکتور از بخش مهندسی فروش شرکت دریافت نموده اند، می توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب و یا شماره کارت مشخص شده درپیش فاکتور واریز نمایند.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان فرجام شرقی، شماره 77، ساختمان فرجام، ورودی 2، طبقه 2، واحد 11

تلفن: 77297009-021

شماره تلگرام: 09218178954

پست الکترونیکی: info@abfanavar.com

ساعات کار شرکت:

- شنبه تا چهارشنبه: 9صبح الی 5 بعدازظهر

- پنجشنبه: 9 صبح الی 1 بعد از ظهر

whatsapp