ارجاع و تعویض کالا

ارائه محصولات اصلی (Original) و با کیفیت و در نتیجه رضایتمندی مشتری، هدف اصلی آب فناور است. اما اگر به هر حال مشکلی در کالای تحویل داده شده به مشتری گزارش شود، بسته به نوع مشکل بر اساس چهارچوب زیر سعی در مرتفع نمودن مشکل خواهیم نمود:

  • اصالت (Original) بودن محصول

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت آب فناور، اصل (Original) هستند. لذا در صورتی که خریدار پس از دریافت محصول متوجه اصل نبودن آن شد، شرکت آب فناور هزینه حمل و نقل و مرجوع کردن کالا را متقبل می شود و بلافاصله محصول اصل جایگزین را برای مشتری ارسال می‌نماید.

  • اشکال فنی در محصول خریداری شده

آب فناور به منظور حفظ و ارتقای رضایتمندی مشتریان خود، فرصتی یک هفته ای را برای گزارش اشکالات فنی دستگاه های خریداری شده از این سایت فراهم آورده است.

ار مشتریان خواهشمندیم بلافاصله پس از رویت اشکال فنی با شماره های تماس ارائه شده در سایت تماس حاصل نموده و یا از طریق پیام، اشکال مربوطه را با کارشناسان فروش ما در میان بگذارند . کارشناسان ما در اسرع وقت، اشکالات اعلام شده توسط مشتری را بررسی نموده و در صورت تایید اشکال فنی نحوه مرجوع کردن و یا جایگزین کردن محصول را به اطلاع شما می رسانند.

برای ارسال کالای مرجوعی، رعایت بسته بندی مناسب و قرار دادن تمامی محتویات اولیه و فاکتور در محموله ارسالی توسط مشتری الزامی است.

البته طبعاً موارد ذکر شده فوق، شامل اشکالات فنی ایجاد شده در اثر استفاده مشتری نبوده و مسئولیتی در قبال اینگونه متوجه آب ندبیر نخواهد بود.

  • مغایرت کالای خریداری شده و اطلاعات سایت

 در شرایطی که میان مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده تفاوت وجود داشته باشد، لازمست تا موارد زیر رعایت شوند: 

-         مغایرت ظاهری و فیزیکی: در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که این مورد، حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش آب تدبیر اطلاع داده شده و همچنین، کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.

-         مغایرت فنی: در این موارد، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش آب فناور اعلام شده و همچنین، کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  • انصراف از خرید

به منظور انصراف از سفارش ثبت شده در سایت، مشتری می بایست بلافاصله پس از انصراف با شرکت تماس حاصل نموده و تنها در صورتی که کالای سفارش داده شده وارد فرآیند ارسال نشده باشد، آب فناور سفارش ثبت شده را حذف می کند.

  • آسیب های ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آب فناور تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

 آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش اداری کالا اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش آب فناور ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در لحظه تحویل قابل مشاهده بوده و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید تا کالا جهت بررسی و ارسال مجدد به آب فناور عودت داده شود.

whatsapp