دستگاه تصفیه آب

 

مشخصات و لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب فروشگاه آب فناور

 

با توجه به اهمیت آب بر سلامتی انسان، بحث تصفیه آب آشامیدنی همواره از بااهمیت‌ترین حوزه‌های مورد تمرکز صنایع بوده است. بصورت کلی، تصفیه آب شرب در دو مرحله "تصفیه آب شهری" (Municipal) و "تصفیه آب خانگی" (Residential) صورت می‌گیرد. با توجه به بحران کمبود آب، کاهش سطح آبهای زیرزمینی و بالاتر رفتن استفاده از آب چاه‌ها، موضوع تصفیه آب آشامیدنی از اهمیت بالاتری نیز برخوردار شده و استفاده از سیستم‌های تصفیه آب خانگی، به شدت در حال افزایش است.

در این راستا، شرکت آب فناور تلاش دارد تا ضمن ایجاد توان مهندسی فروش و خدمات مناسب، این نیاز هموطنان عزیز را برای مشاوره، خرید و خدمات انواع دستگاه تصفیه آب خانگی به بهترین نحو ممکن پاسخ دهد.

انواع دستگاه تصفیه آب که توسط شرکت آب فناور از طریق وب سایت و یا مشاوره تلفنی به فروش می‌رسد را می‌توان در چند دسته کلی زیر قرار داد:

1- دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی: این دسته از محصولات، از متداولترین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی هستند که زیر سینک نصب شده و آب تصفیه شده را بوسیله یک شیر جانبی جدید در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند. بسته به نوع عملکرد، این دستگاه‌ها می توانند بر اساس روش اسمز معکوس یا فیلتراسیون عادی عمل کنند.

 Under Sink Water Purifier

2- دستگاه تصفیه آب رومیزی: مدلهای مختلف این نوع دستگاه تصفیه آب، نظر طراحی زیبا یا سادگی به گونه‌ای هستند که امکان قرار دادن آنها روی کابینت وجود دارد. این دستگاه‌ها نیز می‌توانند بر اساس نوع تصفیه، از روش اسمز معکوس یا فیلتراسیون برای تصفیه آب استفاده کنند.

 Counter Top Water Filter - 1

 

 Counter Top Water Filter - 2

 

3- دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان: یکی از روش‌های تصفیه آب خانگی، استفاده از دستگاه تصفیه آب پیش از ورود به منزل است. در این روش، از فیلترهایی با ظرفیت بالاتر استفاده شده و می‌توان به وسیله آن، کیفیت کل آب منزل (و نه تنها یک نقطه مصرف) را بهبود داد.

 

 Whole House Water Filter - 1

Whole House Water Filter - 2

 

4- فیلترهای سر شیر آب و دوش حمام: یک روش ساده و کم هزینه تصفیه آب خانگی جهت استفاده و نیز استحمام، استفاده از فیلترهای کوچک روی سر شیر این تجهیزات است که با حذف ذرات درشت و کلر، می‌تواند کیفیت آب خوبی را در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد.

 

 Shower Filter

 

5- سیستم‌های سختی‌گیر آب: این دستگاه‌ها با حذف یون‌های کلسیم و منیزیم موجود در آب، اصطلاحاً سختی آب را گرفته و باعث بهبود کیفیت آب مخصوصاً برای مصرف شستشو می‌شود. سختی گیرها به عنوان یک نوع دستگاه تصفیه آب، در بسیاری از موارد قابل استفاده هستند.

 

 Water Softener

 

6- سیستم‌های اشعه ماوراء بنفش: این دستگاه‌ها بعنوان یک وسیله قوی و مناسب ضدعفونی کننده تصفیه آب خانگی، تمامی میکروارگانیسم‌های زنده موجود در آب از جمله ویروس‌ها و باکتری‌ها را از بین برده و آبی عاری از این آلایند‌ه‌ها را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

 

UV System

 

7- فیلترهای قابل تعویض: یکی از مهمترین کارهایی که باعث تضمین کارکرد انواع دستگاه تصفیه آب خانگی است، سرویس منظم و تعویض فیلترهای آنها در زمانهای پیشنهاد شده توسط سازنده است. امکان خرید انواع این فیلترها از سایت آب فناور میسر می‌باشد. ضمن اینکه، زمان تعویض فیلترها توسط واحد خدمات مشتریان شرکت آب فناور به اطلاع مشتریان خواهد رسید. فیلترهای یخچال، فیلترهای RO، فیلترهای کربنی و فیلترهای پیش‌تصفیه از مهمترین انواع فیلترهایی هستند که در سایت آب فناور به فروش می‌رسند.

 

 Membrane

 

8- پوسته فیلتر: محفظه‌های قرارگیری فیلترها (هوزینگ) در ابعاد و رنگ‌های مختلف از طریق سایت آب فناور قابل تهیه می‌باشد.

 

 Housing

 

9- تجهیزات جانبی: هر دستگاه تصفیه آب خانگی، علاوه بر فیلترها دارای قطعاتی هستند که در سرویس‌های دوره‌ای امکان تعویض و استفاده از آنها وجود دارد. سایت آب فناور، انواع قابل توجهی از این تجهیزات را جهت استفاده مشتریان و نیز افراد نصاب و سرویس کننده در اختیار آنان قرار می دهد. این تجهیزات شامل انواع پمپ، شیرآلات، اتصالات، تجهیزات ابزار دقیق، ابزارآلات و مخازن تحت فشار می‌باشد.

برای آشنایی دقیقتر و با جزئیات فنی بیشتر در مورد انواع دستگاه تصفیه آب و استانداردهای آنها می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

 

مشخصات و لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب فروشگاه آب فناور

 

whatsapp