بهترین تصفیه آب خانگی

در حال حاضر، بسیاری از مردم به دنبال بهترین تصفیه آب خانگی هستند. طبعاً برای انتخاب بهترین تصفیه آب خانگی، باید معیارهایی را مد نظر داشت که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

- انتخاب و خرید یک برند معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی: اگر به دنبال بهترین تصفیه آب خانگی هستید، به برند دستگاه خود توجه کنید. سعی کنید تا با جستجو در اینترنت و یا تحقیق و پرسش از افراد متخصص این حوزه، اطمینان حاصل کنید که برند دستگاه، اصلی بوده و از برندهای نامرغوب و تقلبی بازار نیست. در این راستا، همیشه سعی کنید تا سایت اصلی سازنده محصول در خارج از کشور را مشاهده و محصولات آنها را با محصولاتی که در داخل کشور به فروش می رسند، مقایسه کنید.

- رضایت افرادی که قبلاً از یک برند دستگاه تصفیه آب خانگی مدتها استفاده نموده و از آن راضی هستند، خیال شما را از بابت خرید بهترین تصفیه آب خانگی، تا حد زیادی آسوده می کند.

- سابقه فروش یک برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار داخل کشور، اهمیت زیادی دارد. یک برند معتبر که سالیان زیادی در بازار حضوری فعال داشته و مشتریان زیادی دارد، شما را در انتخاب بهترین تصفیه آب خانگی، کمک زیادی خواهد نمود.

- نمایندگی فروش متخصص و خدمات پس از فروش مناسب، از مهمترین ویژگی های انتخاب بهترین تصفیه آب خانگی است. نگهداری مناسب دستگاه تصفیه آب خانگی و تعویض به موقع فیلترهای آن با توجه به دستورالعمل نمایندگی دستگاه، تأثیر بسیار زیادی بر عملکرد و طول مدت عمر قطعات و کیفیت آب خروجی دارد. بنابراین، اعتبار و تخصص شرکتی که نمایندگی این محصولات را دارد، پارامتر مهم دیگری است که در انتخاب محصول، حائز اهمیت خواهد بود.

یکی از شرکتهای معتبر و خوشنام تولید کننده دستگاه تصفیه آب تایوانی‏، شرکت LAN SHAN می باشد. شرکت ‏LAN SHAN، در کشور تایوان به عنوان یک سازنده با دانش در حوزه ساخت سیستم های اسمز معکوس از سال 1993 فعالیت ‏خود را آغاز نموده است. کارخانه این شرکت ضمن برخورداری از آخرین تجهیزات و تکنولوژی های ساخت، توان ساخت انواع ‏سیستمهای اسمز معکوس و تجهیزات جانبی آن را دارد. علاوه بر این امکانات سخت افزاری پیشرفته، این شرکت، یک تیم کاملاً ‏تخصصی برای تحقیق، توسعه و طراحی محصولات جدید سازماندهی کرده است تا همواره به عنوان یک برند مطرح و پیشرو در این حوزه ‏در بازار بین المللی و از سازندگان بهترین تصفیه آب خانگی، شناخته شده باشد. ‏

 

 LAN SHAN LSRO-575

 

محصولات اصلی این شرکت را می توان در دسته بندی زیر قرار داد:‏

‏-‏              انواع دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس خانگی در طراحی های بسیاز زیبا و متنوع

 

LAN SHAN EQ5

 LAN SHAN LSRO-801A

 

 

 

‏-‏              دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

‏-‏              دستگاه های فیلتراسیون آب آشامیدنی داخل منزل

‏-‏              دستگاه های فیلتراسیون آب ورودی منزل

‏-‏              انواع هوزینگ و فیلتر دستگاه ها

‏-‏              دستگاه های آبسردکن ‏

‏-‏              انواع فواره

‏-‏              سایر تجهیزات جانبی سیستم های تصفیه آب

 

 LAN SHAN CO.

 

 

شرکت آب فناور، ضمن دارا بودن نمایندگی فروش محصولات شرکت ‏LAN SHAN به عنوان یک برند بسیار خوب و معتبر تصفیه آب تایوانی، از امکان فروش این محصولات به مصرف کنندگان و ‏نیز  فروشندگان، با ‏شرایط ویژه برخوردار بوده و در این خصوص می توانید با شرکت، تماس داشته باشید.‏

باید توجه داشت که برند ‏LAN SHAN، یک برند معتبر بین المللی بوده و شما می توانید وب سایت اصلی این شرکت را در آدرس زیر ‏مشاهده فرمائید:‏

‏ ‏http://www.lanshan.com.tw

 

 

  

لیست قیمت و مشخصات دستگاه های تصفیه آب خانگی فروشگاه آب فناور

 

شما در کلیپ زیر می توانید با یکی از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی این شرکت بیشتر آشنا شوید:

 

whatsapp