فیلتر محصولات

هوزینگ BIG ONE

تعداد

  هوزینگ BIG ONE

  بیگ وان یک هوزینگ پلی پروپیلن منحصر به فرد برای کاربردهای حرفه ای با عملکرد بالا و یک محصول قابل اطمینان مورد نیاز در سیستم های تصفیه آب است.

  هوزینگ و فیلترهای بیگ وان برای جریان مقدار جریان بالای آب و در دو سایز 23 و 40 اینچ ساخته شده اند. این هوزینگ دارای دو فلنج از جنس UPVC با سایز 3 اینچ در ورودی و خروجی و یک کورکن جهت مسدود کردن جریان آب با قابلیت جایگزینی شیر شستشو می باشد. ضمناً امکان نصب گیج فشار و یا شیر تخلیه، در بالا و پایین بیگ وان با سایز “4/3 تعبیه شده است.

  تمامی قطعات فلزی هوزینگ های بیگ وان ساخته شده از گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای برای جلوگیری از خوردگی در مقابل آب دریا هستند.

   

  انواع فیلترهای بیگ وان

   

  - فیلتر الیافی بیگ وان از نوع پشم طبیعی با قابلیت حذف ذرات تا 5 میکرون

  - فیلتر توری پلی استر بیگ وان ساخته شده است با قابلیت شستشو چندین ساله و حذف ذرات 80 میکرون. این فیلترها گزینه ای مناسب برای فیلتراسیون استخرهای عمومی و تصفیه آب ورودی منازلی که شن فراوان در آب وجود دارد، می باشند.

  - فیلتر کیسه ای (BAG FILTER) ساخته شده از الیاف طبیعی با قابلیت شستشو جهت حذف ذرات معلق تا ۲۰ میکرون. این فیلترهای کیسه ای به دلیل چند لایه نبودن قابلیت حذف ذرات معلق به صورت نسبی را دارد و جایگزین مناسبی برای برای فیلتر الیافی می باشد.

   

  مزایای استفاده از فیلترهای بیگ وان در استخرها و مجموعه های مسکونی

   

  - با استفاده از فیلتراسیون بیگ وان ذرات معلق از قبیل شن، ماسه و همچنین مو به راحتی به بدنه فیلتر تابیده و یا ته نشین میشوند.

  - دیگر نگران تاسیسات ساختمان و یا حتی ظرفشویی، لباسشویی و حتی شیرآلات نخواهید بود. ذرات معلق که باعث سایش می شوند و عمر تاسیسات را پایین می آورند، با به کار گیری محصولات بیگ وان حذف می شوند.

  - هزینه نگهداری و تعمیرات فیلترهای بیگ وان نسبت سایر دستگاه های فیلتراسیون پایین بوده و از این جهت، گزینه ای مقرون به صرفه محسوب می شوند.

   

   

  whatsapp