فیلتر محصولات

پکیج تصفیه استخر و جکوزی

تعداد

  پکیج تصفیه استخر و جکوزی

  منظور از پکیج تصفیه استخر و جکوزی، سیستم های از پیش ساخته ای هستند که می توان آنها را جایگزین تجهیزات مرسوم تصفیه خانه های استخر نمود. پکیج های تصفیه استخر به دسته کلی تقسیم می شوند:

   

  پکیج تصفیه پمپ و فیلتر

  پکیج-تصفیه-پمپ-و-فیلتر 

   

  این پکیج های تصفیه استخر و جکوزی، دارای یک پمپ و فیلتر روی یک شاسی بوده و تنها کافی است تا لوله کشی ورودی به پمپ و خروجی فیلتر شنی برای آنها انجام شود. حجم کمتر این پکیج ها و حذف لوله کشی بین پمپ و فیلتر نسبت به نصب پمپ و فیلتر جداگانه، از مزیت این پکیج ها بشمار می رود.  

   

  پکیج تصفیه دفنی

  پکیج-تصفیه-دفنی 

   

  پکیج های تصفیه استخر و جکوزی دفنی، یک جایگزین مناسب برای حفر تصفیه خانه در کنار استخر و هزینه های ناشی از آن است. برای استفاده از پکیج های تصفیه دفنی، تنها کافی است تا این پکیج ها در داخل زمین قرار گرفته و لوله های رفت و برگشت آب استخر به آنها متصل شود.

  پکیج های تصفیه آب دفنی دارای تجهیزات اصلی تصفیه، ضدعفونی و حتی گرمایش استخر بوده و لوله کشی میان آنها نیز کامل می باشد. حجم کم اشغال شده و راحتی نصب این پکیج ها نسبت به حفر و تجهیز یک تصفیه خانه استاندارد، از مزایای مهم این نوع پکیج ها محسوب می شوند.

   

  پکیج تصفیه دیواری

  پکیج-تصفیه-دیواری 

   

  در بسیاری از استخرهایی که در باغها و یا ویلاها از قدیم احداث شده اند، لوله کشی مدار تصفیه استخر تعبیه نشده است. مشکل تصفیه و ضدعفونی در این استخرها، معمولاً یک مشکل عمومی برای صاحبان آنها به شمار می رود.

  پکیج های تصفیه دیواری  برای پاسخ به این نیاز، یک راه اصولی و مناسب هستند. پکیج های تصفیه دیواری بدون نیاز به لوله کشی بوده و تنها کافیست روی دیواره استخر قرار گیرند.

  این پکیج ها دارای تجهیزات لازم تصفیه و ضدعفونی آب بوده و فشار مکش و دهش آب به استخر در داخل خود آنها تأمین می شود.

   

  شما در این صفحه می توانید انواع پکیج تصفیه استخر و جکوزی را مشاهده و ضمن مطالعه مشخصات فنی و مقایسه آنها با یکدیگر، دستگاه مناسب را انتخاب و خریداری نمائید.

  whatsapp