فیلتر محصولات

جاروی روباتیک

تعداد

  جاروی روباتیک

  جاروی روباتیک استخر وسیله ای است که عملاً با توجه به وجود فیلتر داخلی، علاوه بر تمیز کردن کف استخر، باعث تصفیه آب آن نیز می شود. بنابراین جاروی روباتیک به عنوان یک دستگاه تصفیه ثانویه در کنار فیلتر استخر می تواند تأثیر قابل توجهی در تمیزی و شفافیت آب استخر داشته باشد.

  جاروهای روباتیک استخر توان جمع آوری آشغالها و ذرات کف استخر را در خود داشته و نیازی به اتصال آنها به پمپ و فیلتر استخر نمی باشد.

  جاروی روباتیک استخر در سالهای اخیر به دلیل عملکرد بالا و سادگی استفاده، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

  امکان برنامه ریزی بسیاری از پارامترهای عملکردی در جاروی روباتیک استخر وجود داشته و برخی از انواع جاروهای روباتیک مجهز به کنترل از راه دور نیز می باشند.

  آشغالها و ذرات جمع آوری شده توسط جاروی روباتیک درون یک کیسه و یا داخل فیلتر کارتریجی تعبیه شده در دستگاه ذخیره می شوند.

  جاروهای روباتیک برای کار کردن نیاز به برق دارند. این تجهیزات به برق شهری متصل شده و جریان برق را با استفاده از ترانس داخلی دستگاه به حد مناسب برای استفاده و جلوگیری از صدمه دیدگی قطعات می رسانند.

  هزینه اولیه خرید جاروی روباتیک استخر نسبت به سایر انواع جاروها بیشتر است. اما صرفه جویی زمانی و عدم نیاز به اپراتور، باعث صرفه اقتصادی بلند مدت استفاده آنها می شود.

  شما در این صفحه می توانید انواع جاروی روباتیک استخر را مشاهده و ضمن مطالعه مشخصات فنی و مقایسه آنها با یکدیگر، دستگاه مناسب را انتخاب و خریداری نمائید.

  whatsapp