فیلتر محصولات

برس

تعداد

  برس

   استفاده از برس برای تمیز کردن کف و دیواره استخر از ضروری ترین کارهایی است که در نگهداری مناسب استخر و جکوزی ها می بایست بصورت منظم انجام گیرد. تمیز کردن کف و دیواره استخر با استفاده از برس به دلایل زیر الزامی است:

  - جلوگیری از رسوب گذاری:  استخرهای روباز همواره در معرض ورود ذرات معلق و آلودگی ها از هوا به داخل استخر هستند. در صورتیکه این ذرات از طریق فیلتراسیون از آب استخر حذف نشوند، امکان ته نشینی و تجمع تدریجی آنها و تشکیل یک لایه ضخیم در کف استخر وجود خواهد داشت.

  - جلوگیری از لکه گذاری: لکه های موجود روی کف و دیواره استخر معمولاً مخلوطی از خاک، مواد معدنی، چربی و گاهی ذرات ریز فلزی محلول در آب هستند. لذا به محض مشاهده لکه روی سطوح باید نسبت به تمیز کردن آنها با برس اقدام نمود.

  - جلوگیری از تشکیل جلبک: حفره های ریز موجود در سطح استخر، مکان بسیار مناسبی برای تشکیل و رشد جلبک ها محسوب می شود. با استفاده منظم از برس استخر می توان از تشکیل و توسعه لایه جلبک در سطوح استخر جلوگیری نمود.

  - جلوگیری از خوردگی: مقداری از مواد شیمیایی اضافه شده به استخر مانند مواد کاهش دهنده Ph و نمک (در استخرهای مجهز به کلرزن نمکی) ممکن است روی سطوح ته نشین شوند. در صورت عدم تمیز شدن و حل نشدن آنها در آب امکان ایجاد خوردگی در این نقاط وجود خواهد داشت. 

   

  انواع برس استخر و جکوزی

   

  برس های استخر بر اساس جنس، ابعاد و نوع فریم به مدلهای مختلفی تقسیم می شوند که مهمترین آنها به شرح زیر می باشند:

  - برس های نایلونی که برای تمام انواع سطوح استخر مناسب می باشند.

  - برس های با جنس استنلس استیل که برای استخرهای با سطوح گچی و یا سطوج دارای سنگریزه مناسب هستند.

  - طول برس 18 اینچی (45 سانتیمتری) استاندارد بوده اما برس های با طول بیشتر از جمله 22، 24 و 36 اینچی نیز قابل تهیه می باشند.

  - فریم آلومینیومی تعبیه شده بر روی برس باعث ایجاد استحکام و افزایش طول عمر برس نسبت به برس های با فریم پلاستیکی می شود.

   

  شما در این صفحه می توانید انواع برس استخر را مشاهده و ضمن مطالعه مشخصات فنی و مقایسه آنها با یکدیگر، محصول مناسب را انتخاب و خریداری نمائید.

  whatsapp