فیلتر محصولات

فیلتر سر دوش حمام

تعداد

  فیلتر سر دوش حمام

  وجود کلر مازاد در آب، برای نوشیدن و همینطور استحمام توصیه نمی شود. به همین دلیل است که استفاده از فیلترهای سر دوش حمام، اخیراً رواج بالایی پیدا کرده است.

  ماده فیلتراسیون عمومی استفاده شده در این نوع فیلترها، از نوع کربن فعال است که توانایی بسیار بالای جذب سطحی در آنها باعث می شود تا کلر و طعم و بوی نامناسب آب از طریق این فیلتر کاملاً حذف شود.

  ضرر کلر موجود در آب در زمان استحمام به چندین برابر خود می رسد. در این زمینه شاید بد نباشد تا به برخی از تحقیقات صورت گرفته در این خصوص توجه کنید:

  - یک فرد بطور متوسط در روز بین سه تا هشت لیتر آب می‌نوشد. در حالیکه بطور متوسط در هر مرتبه دوش گرفتن، در معرض حدود 95 لیتر آب قرار می‌گیرد.

  - حدود دوسوم کلر مضر برای بدن در طول استحمام از طریق جذب پوستی و یا تنفس، وارد بدن می‌شود.

  - بخار آبی که در طول زمان استحمام با آب گرم استنشاق می‌شود، حدود 20 برابر، کلر بیشتری از زمان نوشیدن آب شرب وارد بدن می‌کند.

  - میزان مواد مضر برای بدن که در طول یک وعده دوش گرفتن از طریق پوست و تنفس وارد بدن می‌شود، معادل مواد مضری است که حدود یک هفته مصرف آب شرب وارد بدن می‌کند.

  بنابراین، می‌توان گفت که کلر و مواد جانبی تولید شده توسط آن، یک خطر همیشگی در زمان استحمام (مخصوصاٌ با آب گرم) برای یک فرد تلقی می‌شود.

  شما در این صفحه می توانید انواع فیلتر سر دوش حمام را مشاهده و ضمن مطالعه مشخصات فنی و مقایسه آنها با یکدیگر، دستگاه مناسب را انتخاب و خریداری نمائید.

  whatsapp